Nie w górach, nie w lasach, a w mieście zwanym Krakowem, Smok wielki i znany, próchnicy się nabawił … Stop! Czy to bajka? Nie, to zapowiedź 30. Międzynarodowych Targów Stomatologicznych KRAKDENT® – największej imprezy dla lekarzy dentystów, asystentek, higienistek i techników dentystycznych w Europie Środkowo-Wschodniej, która już 11-13 kwietnia odbędzie się w EXPO Kraków.
Kraków pełen opowieści!
Chwila, chwila, ale co wspólnego mają targi ze smokiem? Smok a dokładnie Smoczyca Targów KRAKDENT® nawiązuje do bogatego dziedzictwa kulturowego Krakowa – miasta królów, artystów i biznesu. W światowych rankingach stolica Małopolski uznawana jest za jedną z najczęściej wybieranych destynacji w Polsce. Nie tylko posiada bogatą bazę gastronomiczną i hotelarską, ale również oferuje mnogość atrakcji – wystawy, koncerty czy spektakle. Z uroków miasta chętnie korzystają uczestnicy targów, którzy pobyt w Krakowie planują już na kilka miesięcy przed wydarzeniem. Smoczyca spoglądająca na wystawców i zwiedzających z materiałów promocyjnych imprezy, ma przypominać o tym, że targi są idealną okazją do łączenia przyjemności z biznesem. Organizatorzy zachęcają, aby w wolnych chwilach korzystać z atrakcji, jakie daje miasto, zaczynając np. od odwiedzin u Smoka wawelskiego – jednego z symboli miasta.
Z całą pewnością Smoczyca Targów KRAKDENT® wnosi magiczny element do codzienności i zaprasza do wspólnego pisania historii, historii największych targów stomatologicznych w Polsce, które w tym
roku obchodzą jubileusz 30-lecia. Z tej okazji powstał wyjątkowy spot promocyjny wykorzystujący elementy animacji i sztucznej inteligencji. Film zabiera widza w świat magii, w którym EXPO Kraków zamienia się w smoczą jamę, a głównym bohaterem jest smok. W wielu kulturach smoki przedstawiane są jako istoty posiadające potężne i ostre zęby. W kontekście stomatologii – duże i mocne zęby – symbolizują siłę i zdrowie. Dlaczego więc filmowy smok nabawił się próchnicy? Tego dowiemy się z materiału wideo.
Dawno, dawno temu…
Historia Targów KRAKDENT® rozpoczęła się w 1993 roku – wówczas odbyła się pierwsza edycja. W 2015 r. impreza po raz pierwszy została zorganizowana w Międzynarodowym Centrum Targowo Kongresowym EXPO Kraków. Przeniesienie targów do nowoczesnego, komfortowego i kompleksowego miejsca, zapewniło wydarzeniu kolejne możliwości rozwoju. Przez 30 lat targi zapracowały na miano kluczowej imprezy w branży stomatologicznej, która oprócz wystawy oferuje warsztaty, wykłady oraz kursy medyczne.
… nie w górach, nie w lasach, a w mieście zwanym Krakowem
Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT® sprawiają, że do Krakowa przyjeżdżają goście z różnych stron świata. W tym roku udział potwierdziło ponad 300 wystawców m.in. z Austrii, Belgii, Chin, Francji, Hiszpanii, Korei Płd., Niemiec, Polski, Rumunii, Słowacji, Szwajcarii, USA, Węgier i Włoch. Zakres tegorocznej ekspozycji obejmować będzie: chirurgię, ortodoncję, protetykę, profilaktykę, radiologię, implantologię, higienę i sterylizację, narzędzia dentystyczne, narzędzia do techniki dentystycznej, meble i oświetlenie do gabinetów, odzież medyczną i produkty ochronne, oprogramowanie, systemy informatyczne, organizację kursów, szkoleń, targów, środki farmaceutyczne, wyposażenie do pracowni techniki dentystycznej, wyposażenie i sprzęt do gabinetów dentystycznych. Na stoiskach wystawców zapoznamy się najnowocześniejszymi urządzeniami, które rewolucjonizują polską stomatologię, jak i z produktami codziennego użytku w gabinetach.
Szczegółowa lista wystawców:
https://krakdent.pl/program-i-wystawcy/lista-wystawcow-2024
Tam lekarzy jest bez liku, zęba wyrwą i po krzyku!
Całe szczęście to tylko fragment bajki, napisanej dla Targów KRAKDENT®. Dziś, zanim stomatolodzy zdecydują się na wyrwanie zęba, zrobią wszystko, aby go uratować. Ogromne znaczenie ma wiedza,
dlatego już dziś organizatorzy zachęcają do udziału w KRAKDENT-edu – głównej części Programu Szkoleniowego, składającego się z kursów medycznych, kongresu DENTAL SPAGHETTI oraz
warsztatów praktycznych.
Więcej o programie KRAKDENT-edu
I żyli długo i szczęśliwie!
Trudno uwierzyć, iż od pierwszej edycji minęło już 30-lat. W tym czasie targi, tak jak i cała branża stomatologiczna, zmieniły się nie do poznania. Jubileusz będzie fantastyczną okazją, aby spojrzeć zarówno wstecz – przypominając sobie spotkania podczas poprzednich edycji, jak i w przód – dzieląc się pomysłami na kolejne lata! Urodziny to czas, kiedy możemy pozwolić sobie na życzenie – nasze jest takie, aby odwiedziło nas jak najwięcej osób! W końcu pozycję, jaką zajmują Targi KRAKDENT® na arenie międzynarodowej, zawdzięczamy naszym gościom!
– podkreśla Beata Simon, Team Leader
Targów KRAKDENT®.
Szczegóły na temat targów
Link do filmu
Bilety wstępu na targi
Share this post

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.