Szanowni Państwo,
Mam zaszczyt serdecznie zaprosić Państwa do udziału w VI Konferencji Periodontologicznej Perio 2024, która odbędzie się w dniach 22-23 marca w hotelu Marriott w Warszawie. Udział w niej polskich i zagranicznych periodontologów oraz osób interesujących się periodontologią jest dla nas szczególną okazją do zintegrowania środowiska.

To wyjątkowe, dwudniowe wydarzenie będzie doskonałą okazją nie tylko do pogłębienia tematyki leczenia farmakologicznego zapaleń przyzębia oraz poruszenia zagadnień z zakresu chirurgii śluzówkowo-dziąsłowej, ale spotkania osób, których łączy wspólna pasja – periodontologia.

W trakcie Konferencji będą obecni sponsorzy naszego spotkania i wielu wystawców. Organizowana jest również sesja plakatowa z ufundowaną nagrodą od sponsora. Przedkongresowo odbywa się również warsztat z zakresu chirurgii śluzówkowo-dziąsłowej.

W dniu 22 marca 2024 roku o godzinie 20.00 odbędzie się Uroczysta Kolacja w Hotelu Marriott, podczas której liczymy na Państwa obecność oraz udział w rozmowach na temat dalszych planów działalności Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego. Na pewno dalej będziemy kontynuować nasze spotkania on-line w formie webinarów. Zapraszamy jednak do dyskusji nad tematyką i formą planowanych warsztatów, które planujemy wprowadzić od września 2024 roku. Obecnie oddajemy do rąk Państwa volumin „Stomatologii Współczesnej”, która zawiera wszystkie informacje na temat VI Konferencji Perio 2024. Liczę na Państwa obecność, konstruktywne dyskusje, przyjazną atmosferę. Jednocześnie chciałabym, aby nasza Konferencja była inspiracją dla lekarzy klinicystów, dla których przekazana wiedza będzie przydatna w codziennej praktyce klinicznej.

Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia
Profesor Elżbieta Dembowska
Prezes Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego

Warszawa, Hotel Marriott,
Al. Jerozolimskie 65/79

Share this post

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.