Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki.
RELACJE Z PODRÓŻY

To była ostatnia w 2014 roku podróż ponad 30-osobowej gru­py stomatologów. Tym razem wybrali się oni w podróż po od­ległych afrykańskich krajach. Organizatorami wyjazdu byli wydawnictwo medyczne Med Tour Press Int. oraz Stowarzy­szenie Polski Klub Stomatolo­giczny.

Dwa tygodnie spędzone w Republi­ce Południowej Afryki oraz Namibii na przełomie listopada i grudnia ubiegłego roku dostarczyły nam niezapomnianych wrażeń i atrakcji.

Różnorodność krajobrazów i oto­czenia – plaże i wybrzeża oceanów Atlantyckiego i Indyjskiego, busz, sawanna, bezdroża pustyni w Na­mibii, podglądanie wolno żyjących zwierząt, zetknięcie z miejscową kulturą i tradycjami – wszystko to powodowało, że na koniec wędrów­ki większość z nas była przekonana, że musi tu w przyszłości wrócić...

Poniżej zdjęcia, które cho­ciaż częściowo obrazują oryginal­ność i piękno miejsc, w których między innymi przebywaliśmy.

M.M.

SŁOWA KLUCZOWE:

wydawnictwo medyczne, stomatologia, kalendarz stomatologiczny, stomatologia współczesna, publikacje medyczne, wydawnictwa medyczne, podróże stomatologów, wyjazdy dla stomatologów, kongresy stomatologiczne, szkolenia dla stomatologów
  • NOWOŚĆ!

NASI PARTNERZY

 

DANE TELEADRESOWE

 

Med Tour Press International Sp. z o.o.
ul. Powstańców Warszawy 17
05-400 Otwock

tel. +48 790 - 237 - 548

tel. +48 531 - 253 - 270